O nás

Firma ROSTRA+, s.r.o.  predstavuje Novomoskovskú trikotážnu fabriku, s.r.o. - profesionálneho výrobcu pančúch, bezšvového spodného prádla a pančuchovo-ponožkového tovaru. Spoločnosť sa rozvíja od roku 2000, úspešne rozširuje výrobné kapacity a zväčšuje sortiment vyrábaných tovarov.  

Výroba pletených výrobkov sa uskutočňuje podľa talianskej technológie, na zariadeniach talianskej, nemeckej, americkej, japonskej, českej výroby pri výhradnom použití surovín, nití a materiálov vedúcich výrobcov: Rakúsko, Nemecko, Taliansko, Izrael, Kórea, Čína, Turecko, Poľsko, Rumunsko a pokrýva celý technologický cyklus: od výroby nití (viazanie) s nasledujúcimi operáciami zahŕňajúcimi stabilizáciu (relaxáciu), šitie polotovarov, dokončovanie, balenie hotových produktov.

Trhové značky pokrývajú celý sortiment ženských pančuchovo-ponožkových produktov, od jarno-jesenných s ohľadom na klimatické potreby zimného výberu vlny, bavlny a mikrovláken. Produkty pre ženy s aktívnym spôsobom života, pracujúce ženy ako aj pre komfort a teplo v zimnom období roka.

Realizácia hotových produktov sa vykonáva jednak na vnútroštátnej úrovni ako aj pre export (Veľká Británia, Slovensko, Rakúsko, Česká republika, Maďarsko, Litva, Rusko, Kazachstan, Moldavsko, Bielorusko).

Naše obchodné značky – Giulia (Džúlia), Giulietta (Džulietta), Art G (Art Dží) majú v svojich kolekciách klasické ako aj absolútne unikátne fantazijné neustále sa meniace sortimenty pančúch, v rôznych cenových kategóriách, v rozsahu celej veľkostnej škály.


© Rostra-plus.com 2019
Powered By OpenCart. OC Europa by CsillámVilág